Okrągły rok za nami!

Drodzy Czytelnicy!

Jesteśmy już razem od roku. W dniu wczorajszym minął okrągły rok od naszego pierwszego wpisu. Do tej pory udało nam się przygotować ponad 30 artykułów, w których staraliśmy się podzielić praktycznymi informacjami na temat ochrony danych osobowych. Serwis został odwiedzony ponad 110 000 razy, co robi na nas duże wrażenie. Co nas niezmiernie cieszy, na dzień dzisiejszy mamy zarejestrowanych ponad 1200 subskrybentów bloga. Patrząc na liczby uważamy, że udało nam się stworzyć ciekawą przestrzeń do dzielenia się przemyśleniami na temat ochrony danych osobowych. Żeby nie było tak bardzo różowo, cały czas nie jesteśmy zadowoleni z poziomu interakcji z Wami drodzy Czytelnicy. Najciekawsze w ochronie danych osobowych wydaje się właśnie dyskusja i przedstawianie różnych poglądów. Wielokrotnie przekonywaliśmy się, że „świeże” spojrzenie na jakiś problem może pozwolić na lepsze zrozumienie danej instytucji.

Przed nami kolejny rok. Mamy nadzieję, że osób czytających regularnie bloga będzie przybywało. Czeka na nas wejście w życie rozporządzenia unijnego w sprawie ochrony danych osobowych więc możemy być pewni, że najbliższy czas na pewno będzie obfitował w tematy związane z ochroną danych osobowych, którymi warto będzie się zająć.

Dodaj komentarz

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Auraco sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Solec 81B/73A, 00-382 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania i opublikowania komentarza na zasadach określonych w regulaminie. Auraco sp. z o.o. nie będzie udostępniać Twoich danych osobowych, chyba że będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych.